GRUP ŞİRKETLERİ

“KALİTE, GÜVEN VE TECRÜBENİN BULUŞTUĞU NOKTA.’’

Adını kurucu ortakların isimlerinin ilk iki harflerinden alan SESA Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Mart 1990 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, Kasım 1990 tarihinde JCB İş Makinalarının Türkiye Distribütörü olan SİF Otomotiv A.Ş.’nin İç Anadolu Bölgesi yetkili servisi olarak hizmet vermeye başladı. 

SESA Otomotiv kurulduğu günden bu yana tüm sektörel çözümlerin tek adresi olma ilkesini benimsedi ve günümüzde JCB özel servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmesinin yanı sıra, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında ki müşterilerine yedek parça temini, kendi bünyesinde üretimi yapmakta olduğu marka tescilli ürünlerinin temini, ithalat, ihracat ve makina alım satımı alanlarında kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdürüyor.


Firmamız vermiş olduğu hizmetlerinde daima kalite ve güveni ön planda tutarak, tecrübeden ödün vermeksizin profesyonel hizmet anlayışına bağlı kalarak deneyimli yönetici kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile gerekli tüm donanım ve ekipmanlarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeyi 1990 yılından beri kendine görev edindi.


SESA Otomotiv tecrübe ve deneyim dolu 30. yılını doldurduğu günümüzde 5.000 m2 üzerine kurulu yeni binasında; 2.000 m2 ofis alanı, 2.500 m2 kapalı servis alanı, 1.000 m2 yedek parça deposu ve 1.000 m2 üretim alanında sektöründe her geçen gün kendini geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 

Kurumsal web sitesi için tıklayınız