GRUP ŞİRKETLERİ

“İŞ MAKİNALARI ALANINDA TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ.”

“HMSESA Makina, alanında Ankara’nın önde gelen kuruluşları arasında yerini aldı. İş makinaları alanında uzmanlığını tescilleyen firma, üretim alanını büyüterek daha fazla müşteriye kucak açacak.’’

IMMB, 26 Eylül 2005

Salih Polat, Selami Çalışkan ve Semih Çalışkan’ın ortaklığıyla kurulan HMSESA Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. oluşumu 1990’lı yıllarda temeli atılan SİF Otomotiv A.Ş. ve SESA Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile olan birlikteliğine dayanır.

2003 yılında SİF Otomotiv kendi içerisindeki yapılanma sürecini başarı ile yöneterek, HYUNDAI İş Makinalarının mümessilliğini HMF Makina ve Servis San Tic. A.Ş.’ye bıraktı. HMF Makina ve Servis San Tic. A.Ş. girmiş olduğu kendi yapılanma sürecinde ise SESA Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile yaptığı iş birliği sonucu HMSESA Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kuruldu.

HMSESA kurulduğu günden bu yana Hyundai İş Makinalarının Kastamonu, Sinop, Çankırı, Amasya, Tokat, Ankara civarındaki il ve ilçelerde satış teşkilatını oluşturarak bölgesinde yetkili satış bayi ve servis hizmetlerini vermeyi sürdürüyor.

Mevcut personelinden Hyundai grubunu ayırarak güncellenen kadrosu ile HMSESA vermiş olduğu hizmetlerinde daima kalite ve güveni ön planda tutarak, tecrübeden ödün vermeksizin profesyonel hizmet anlayışına bağlı kalarak deneyimli yönetici kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile gerekli tüm donanım ve ekipmanlarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeyi kurulduğu yıldan beri kendine görev edindi.

HMSESA Makina kurulduğu günden bu yana tüm sektörel çözümlerin tek adresi olma ilkesini benimsedi ve günümüzde HYUNDAI yetkili bölge satış bayi ve servisi olarak hizmetlerine devam etmesinin yanı sıra, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında ki müşterilerine yedek parça temini, kendi bünyesinde üretimi yapmakta olduğu marka tescilli ürünlerinin temini, ithalat ve ihracat alanlarında kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdürüyor.

HMSESA Makina tecrübe ve deneyim dolu 16. yılını doldurduğu günümüzde 5.000 m2 üzerine kurulu yeni binasında; 2.000 m2 ofis alanı, 2.500 m2 kapalı servis alanı, 1.000 m2 yedek parça deposu ve 1.000 m2 üretim alanında sektöründe her geçen gün kendini geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Kurumsal web sitesi için tıklayınız